Бахмацька районна рада - офіційний сайт

Головна»Нормативні документи»Регуляторні акти»Проєкт рішення Про затвердження Положення про надання платних послуг та тарифів на платні послуги комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області
П'ятниця, 10 жовт. 2025 - 11:42:20

Проєкт рішення Про затвердження Положення про надання платних послуг та тарифів на платні послуги комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області

ПРОЄКТ

Україна

БАХМАЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

(двадцять сьома сесія сьомого скликання)

 

______________2020 року № ____ м. Бахмач

 

Про затвердження Положення про

надання платних послуг та тарифів

на платні послуги комунального

некомерційного підприємства «Бахмацька

центральна районна лікарня» Бахмацької

районної ради Чернігівської області

 

Розглянувши рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти (зі змінами)», Закону України «Про ціни і ціноутворення» від 21.06.2012 р. № 5007-VI, враховуючи клопотання комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області від 01.06.2020р. №02-44/761, керуючись ст.ст. 43,60 Закону України «Про місцеве самоврядування», районна рада вирішила:

1. Затвердити Положення про надання платних послуг комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області (додається).

2. При розрахунку вартості платних медичних послуг комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області встановити граничний норматив рентабельності на рівні 30% до собівартості послуг.

3. Затвердити тарифи на платні послуги комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області (додається).

4. Комунальному некомерційному підприємству «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області інформувати районну раду про хід виконання рішення щоквартально до 15 числа наступного місяця.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань соціально-економічного розвитку та комунальної власності.

 

Голова районної ради                                                                                                  М.М. Іванюк

 


Аналіз регуляторного впливу

 

Назва регуляторного акта: «Про затвердження тарифів на платні послуги комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області»

Регуляторний орган: комунальне некомерційне підприємство «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області»

Цей аналіз регуляторного впливу розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-4 та з урахуванням методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта».

 

1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання

 

Відповідно до положень Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» (далі – Закон) з 2020 року в Україні запроваджується програма медичних гарантій. У межах програми медичних гарантій визначено обсяг медичних послуг та лікарських засобів, які гарантуються населенню та оплачуються з державного бюджету на основі єдиних тарифів.

 

Програма медичних гарантій існує як єдина бюджетна програма для оплати всіх медичних послуг та лікарських засобів, передбачених ст. 4 Закону за відповідними напрямами. З її впровадженням змінився механізм фінансування медичного обслуговування населення: замість медичної субвенції за рахунок якої відбувалося утримання закладів охорони здоров’я, в межах програми медичних гарантій оплачуватися медичне обслуговування пацієнтів за договорами про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України (далі – НСЗУ).

 

Згідно ч. 4 прикінцевих та перехідних положень Закону з 1 квітня 2020 року реалізація державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій здійснюється для всіх видів медичної допомоги, в тому числі і вторинної, яку надає комунальне некомерційне підприємство «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області. До переліку медичних послуг, які гарантуються договором з НСЗУ, не входить ряд послуг, які може надавати КНП «Бахмацька ЦРЛ» та потребує населення району.

 

В умовах переходу на нові умови господарської діяльності та фінансування комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області, необхідно враховувати, що платні послуги, що надаються працівникам підприємств, установ, організацій та за особистими зверненнями населення є важливим джерелом додаткових надходжень для закладу.

 

Регуляторним актом, вплив якого аналізується, затверджуються тарифи на платні медичні послуги комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області, що відповідно до вимог Постанов Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються у державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах»., встановлено перелік платних послуг, які можуть надаватися медичними закладами, але законодавчими актами України тарифи на такі платні послуги не встановлені , тому є потреба чіткого визначення тарифів на надання платних медичних послуг. Формування тарифів здійснено на принципах відшкодування витрат на надання закладом платних медичних послуг відповідно до калькуляції.

 

Вартість платних медичних послуг економічно обґрунтовуються та затверджуються, виходячи з фактичних витрат по кожному дослідженню.

 

Враховуючи необхідність у зручності проведення медичних оглядів населенням виникла потреба у проведенні розрахунків вартості платних послуг та їх затвердження.

 

2. Цілі державного регулювання

 

Регуляторний акт регламентує дії, встановлює повноваження та обов'язки, а також визначає шляхи та механізми для забезпечення відшкодування медичним закладом охорони здоров'я району коштів, затрачених на надання платних медичних послуг, що відповідно до вимог чинного законодавства можуть надаватись за плату та не входять до переліку послуг, передбачених укладеним договором з НСЗУ.

 

Переліком платних послуг, що можуть надаватись КНП «Бахмацька ЦРЛ» встановлюються повноваження медичної установи на надання медичних послуг, розрахунок яких здійснюється згідно калькуляцій:

 

- тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів певних категорій (додаток 1);

 

- тарифи на платні послуги з проведення профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб (додаток № 2);

 

- тарифи на платні послуги з проведення медичних оглядів для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами, попередніх профілактичних медичних оглядів для отримання посвідчення водія транспортних засобів, а також відповідних періодичних профілактичних медичних оглядів (додаток № 3);

- тарифи на платні послуги з проведення профілактичних наркологічних та психіатричних медичних оглядів (додаток №4);

- тарифи на проведення платних процедур в маніпуляційному кабінеті поліклінічного відділення КНП (додаток № 5);

- тарифи на загальне обстеження лікарями – спеціалістами для видачі медичної довідки ф.0.86/0 для вступників до навчальних закладів, які закінчили школу у поточному році і минулі роки (додаток № 6);

- тарифи на проведення консультативного прийому лікарями поліклінічного відділення КНП « Бахмацька ЦРЛ» (додаток № 7);

- тарифи послуг при проведенні медичних оглядів осіб, які направляються на військову службу по контракту (додаток № 8);

- тарифи на послуги при проведенні платних фізіотерапевтичних процедур, що надаються КНП « Бахмацька ЦРЛ» (додаток №9);

- тарифи на проведення лабораторних платних медичних досліджень КНП « Бахмацька ЦРЛ» (додаток № 10).

 

 

 

3. Альтернативні способи досягнення цілей

 

Перша альтернатива - залишити дану ситуацію без змін. Дана альтернатива є неприйнятною, оскільки нерозроблення вартості платних послуг може привести у майбутньому до недостатньої кількості коштів на потреби по обслуговуванню населення. Поряд із цим, відсутність плати за ці послуги потягне за собою виникнення загрози у ненаданні цих послуг взагалі через відсутність коштів на їх фінансування.

 

Інша альтернатива: – затвердити перелік платних медичних послуг на профілактичні медичні послуги КНП «Бахмацька ЦРЛ» відповідно до калькуляції для розрахунку плати за них. Дана альтернатива є прийнятною, оскільки спрямована на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти» та покриття обґрунтованих витрат закладів охорони здоров'я району на надання цих послуг та дасть можливість закладу надавати платні медичні послуги населенню поза межами договору з НСЗУ без значних фінансових втрат.

 

 

 

4. Механізм і заходи, які забезпечать розв'язання визначеної проблеми

 

 

 

Запропонований проєкт регуляторного акта передбачає затвердження переліку платних медичних послуг, які можуть надаватись закладом охорони здоров'я району та впорядкування справляння плати за ці послуги відповідно до вимог чинного законодавства. Проєкт рішення Бахмацької районної ради «Про затвердження переліку платних медичних послуг, які надаються КНП «Бахмацька ЦРЛ» ‒ районний нормативно-правовий акт, який установлює вартість платних медичних послуг, що можуть надаватись установою та впорядковує справляння плати за ці послуги.

 

Перелік платних послуг, які можуть надаватись КНП «Бахмацька ЦРЛ» є обов'язковим для всіх суб'єктів, що беруть участь у проведенні заходів на надання цих послуг та звітуються за отримання та використання коштів, що надійшли як плата за надання цих послуг. Акт доводиться до відома суб'єктів відносин через засоби масової інформації шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Бахмацької районної ради.

 

 

 

5. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей

 

Проєкт розроблений відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. №1138 „Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти”. В зв'язку з тим, що Перелік платних послуг, які можуть надаватись медичним закладом району буде відповідати вимогам чинного законодавства, впровадження даного регуляторного акта забезпечить відшкодування КНП «Бахмацька ЦРЛ» коштів, затрачених на надання послуг, що відповідно до вимог чинного законодавства можуть надаватись за плату. Впровадження проєкту рішення не потребує додаткових коштів з бюджету.

 

 

 

6. Визначення очікуваних результатів – метод аналізу вигод та витрат

 

Методи одержання результатів відстеження: звітність КНП «Бахмацька ЦРЛ» щодо надходження коштів від платних послуг, використання існуючої законодавчої та правової бази у сфері надання платних послуг, здійснення порівняльного аналізу.

 

З прийняттям регуляторного акта буде врегульовано інтереси громадян, суб'єктів господарювання та інтереси держави при затвердженні вартості платних медичних послуг комунальним некомерційним підприємством «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області, які можуть надаватись цим закладом та покращення якості надання цих послуг.

 

Аналіз вигод і витрат

 

 

 

Органи влади:

 

Вигоди:

Регламентація дії, встановлення повноважень та обов'язків, затвердження переліку платних медичних послуг

КНП «Бахмацька ЦРЛ», які можуть надаватись закладом, визначення шляхів та механізмів для забезпечення відшкодування ним коштів, затрачених на надання послуг, що відповідно до вимог чинного законодавства можуть надаватись за плату.

Субʼєкти господарювання:

 

Вигоди:

Чітке встановлення загальних прав та обов'язків для суб'єктів відносин при плануванні надання платних послуг, надходження коштів до бюджету КНП «Бахмацька ЦРЛ» за надання платних медичних послуг.

Покращення якісного та кількісного показника при наданні послуг, відповідно до Переліку платних послуг, що можуть надаватись КНП «Бахмацька ЦРЛ».

Громада (громадяни):

 

Вигоди:

Можливість отримання медичної послуги з вищевказаного переліку на місцевому рівні

 

Окрім того, на дію регуляторного акта можуть впливати зовнішні чинники, пов'язані із змінами в законодавстві України.

 

7. Строк дії регуляторного акта

 

Термін дії регуляторного акта – не обмежений конкретним терміном. Зміни та доповнення можуть бути внесені після внесення відповідних змін до чинного законодавства України та у разі потреби – за підсумками аналізу відстеження його результативності.

 

На скорочення строку чинності регуляторного акта можуть вплинути:

 

- зростання тарифів на енергоносії, водопостачання та водовідведення, теплопостачання тощо;

 

- ріст закупівельних цін на медикаменти, перев'язувальні засоби та медичний інструментарій, необхідні для проведення медичних оглядів.

 

 

 

8. Визначення показників результативності регуляторного акта

 

Дані, на основі яких проводиться відстеження результативності:

 

- дані щоквартальних звітів по наданню платних послуг та кількості осіб, яким дані послуги будуть надані.

 

Реалізація проєкту рішення не потребує матеріальних та інших витрат.

 

 

 

      1. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися

        відстеження результативності регуляторного акта

 

Результативність регуляторного акту здійснюється за допомогою проведення відстеження статистичних даних та фінансових звітів. Базове відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися до набрання чинності цього регуляторного акту.

 

Повторне відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися через рік з дня набрання ним чинності, але не пізніше двох років з дня набрання чинності цим актом. Періодичні відстеження результативності регуляторного акта здійснюється один раз на кожні три роки, починаючи з дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності цього акта.

 

Заходи, які будуть здійснюватися при проведенні відстеження результативності:

 

- відстеження динаміки зростання фінансових надходжень від надання вищевказаних платних медичних послуг;

 

- відстеження динаміки кількості фізичних і юридичних осіб, яким надаються вищевказані платні медичні послуги.

 

 

 

Генеральний директор

 

КНП «Бахмацька ЦРЛ»                                                                                                                                        С.Г. Чалий

 

 

 

 


 

Аналіз регуляторного впливу

 

 

 

Назва регуляторного акта: «Про затвердження Положення про надання платних послуг комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області»

 

Регуляторний орган: комунальне некомерційне підприємство «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області»

 

 

 

Даний аналіз регуляторного впливу (надалі – Аналіз) розроблено на виконання та з дотриманням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308 «Про затвердження методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта». Аналіз визначає правові та організаційні засади реалізації проєкту рішення Бахмацької районної ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг комунального некомерційного підприємствах «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області».

 

Проєкт рішення Бахмацької районної ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг комунального некомерційного підприємствах «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області» підготовлений з метою визначення методики та організації встановлення тарифів на платні медичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області (далі – КНП «Бахмацька ЦРЛ») із врахуванням вимог законодавства України та економічних умов.

 

Цей аналіз підготовлений з метою визначення методики та організації

 

встановлення тарифів на платні медичні послуги, що здійснюватиметься рішенням Бахмацької районної ради Чернігівської області «Про затвердження Положення про надання платних послуг комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області», а також обґрунтування відповідності проєкту рішення принципам державної регуляторної політики, одержання зауважень та пропозицій від зацікавлених осіб.

 

 

 

1. Опис проблеми, яку планується розв’язати шляхом державного

 

регулювання господарських відносин

 

 

 

Регуляторним актом, вплив якого аналізується, затверджується Положення про надання платних послуг комунального некомерційного підприємствах «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області», що розроблено відповідно до ст. 18 ч.6  Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я ».

 

Проєкт рішення передбачає визначення методики та організації встановлення тарифів на надання платних медичних послуг, які відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах»(із змінами), можуть надаватися в КНП «Бахмацька ЦРЛ».

 

Розрахунок собівартості платних медичних послуг здійснюватиметься КНП «Бахмацька ЦРЛ» за принципом класифікації витрат та розрахунку фактичної собівартості, визначеним у «Положенні (стандарті) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», що затверджене наказом Міністерства фінансів України від 31.12.1999р. №318.

 

Інформаційна забезпеченість мешканців району полягає у тому, щоб заклад безплатно, доступно та достовірно надавав інформацією щодо порядку надання платних послуг.

 

Кошти за платні медичні послуги зараховуються на спеціальні рахунки КНП «Бахмацька ЦРЛ» і використовуватимуться виключно для забезпечення потреб лікарні та здійсненнястатутної діяльності.

 

Прийняття проєкту рішення Бахмацької районної ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області» дасть можливість визначити граничний рівень рентабельності платних послуг, здійснення розрахунків тарифів на платні медичні послуги, забезпечити належне інформування мешканців Бахмацького району щодо порядку надання платних медичних послуг, що дасть можливість здійснювати контроль за належним наданням платних послуг, що в кінцевому підсумку сприятиме покращенню медичного обслуговування населення району.

 

 

 

2. Цілі державного регулювання

 

Цілями прийняття проєкту рішення Бахмацької районної ради «Про затвердження Положення про надання платних послуг комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області» є:

 

- встановлення єдиного підходу до визначення тарифів на платні медичні послуги, які будуть надаватись у КНП «Бахмацька ЦРЛ»;

 

- встановлення відповідальності керівника комунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області за неналежне застосування тарифів на платні медичні послуги;

 

-забезпечення комунальним некомерційним підприємством «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області мешканців Бахмацького району доступною та достовірною інформацією щодо порядку надання платних медичних послуг.

 

Отримання коштів за платні послуги КНП «Бахмацька ЦРЛ» дасть підприємству можливість витрачати ці кошти на нагальні потреби, пов’язані з виконанням основних функцій комунального некомерційного підприємства.

 

В умовах нестабільної економічної та соціальної ситуації кошти отриманні від надання платних послуг КНП «Бахмацька ЦРЛ» є надзвичайно цінним підґрунтям для її діяльності.

 

 

 

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення

 

встановлених цілей

 

 

 

Перша альтернатива -визначення тарифів без встановлення методики встановлення тарифів на платні послуги. Дана альтернатива є неприйнятною, оскільки тарифи можуть бути встановлені самостійно, без прозорого механізму розрахунків за отримані послуги. КНП «Бахмацька ЦРЛ» надаватиме платні послуги за неконтрольованими тарифами, що спричинить в подальшому до соціальної напруженості серед населення району.

 

Інша альтернатива - встановлення тарифів відповідно до Положення про порядок надання платних послуг КНП «Бахмацька ЦРЛ» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року № 308 «Про затвердження методики проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта». Дана альтернатива дасть можливість закладу привести вартість послуг до економічно обгрунтованого рівня за прозорим механізмом розрахунків, здійснювати контроль за правильністю використання тарифів на платні послуги.

 

 

 

4. Механізм та заходи, які забезпечать розв’язання визначеної проблеми

 

Запропонований проєкт регуляторного акта передбачає затвердження Положення про надання платних послугкомунального некомерційного підприємства «Бахмацька центральна районна лікарня» Бахмацької районної ради Чернігівської області», в якому регламентується процес надання платних послуг закладом, створення методологічної бази для розрахунку їх собівартості, обгрунтовуються тарифи на платні послуги.

 

Проблема, яку передбачається розв’язати з прийняттям даного рішення, не може бути розв’язана за допомогою ринкових механізмів і потребує державного регулювання шляхом затвердження Положення про порядок надання платних послуг для визначення методики та організації встановлення тарифів на платні медичні послуги в КНП «Бахмацька ЦРЛ», виходячи з фактичних витрат, пов’язаних із їх наданням.

 

На сьогоднішній день, на законодавчому рівні, немає єдиного підходу до встановлення тарифів на платні послуги в комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я України.

 

 

 

 

 

5. Обґрунтування можливості досягнення встановлених цілей

 

 

 

Положення про тарифи на платні медичні послуги в КНП «Бахмацька ЦРЛ» дасть можливість забезпечити розрахунок собівартості платних послуг, закріпити граничний рівень рентабельності платних послуг, зобов’язання належного інформування мешканців району , а також порядок перерахунку платних послуг.

 

Встановлені розміри тарифів забезпечать підприємству беззбиткову роботу та можливість залучити кошти на поліпшення її матеріально-технічної бази.

 

Виконання вимог даного рішення не потребує додаткових витрат з бюджету району.

 

 

 

6. Очікуванні результати прийняття регуляторного акта.

 

 

 

 Впровадження цього регуляторного акта дозволить:

 

- підвищити ефективність діяльності КНП «Бахмацька ЦРЛ»;

 

- розширити асортимент послуг, які може надавати підприємство у сфері охорони здоров’я;

 

- оперативно забезпечувати послугами всіх громадян з метою реалізації їх прав, свобод і законних інтересів;

 

- надати можливості для КНП «Бахмацька ЦРЛ», незалежно від обсягів фінансування з місцевого бюджету та коштів по договору укладеному з Національною службою здоров’я України, створити належні умови для свого функціонування та поліпшення умов обслуговування населення;

 

- покращення якості надання послуг у сфері охорони здоров’я.

 

 

 

7. Обґрунтування запропонованого строку дії регуляторного акта

 

Початок впровадження регуляторного акта з дати його опублікування. Термін дії регуляторного акта – не обмежений конкретним терміном. Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» перегляд регуляторного акту може бути здійснений: на підставі аналізу звіту про відстеження результативності цього регуляторного акту; за ініціативою органу, який прийняв відповідний регуляторний акт; в інших випадках передбачених Конституцією та нормативно-правовими актами України. В разі зміни вищезазначених показників можливе внесення змін і доповнень до регуляторного акту у визначеному законодавством порядку.

 

8. Визначення показників результативності дії регуляторного акта

 

Основними показниками результативності дії регуляторного акту є стабільне функціонування КНП «Бахмацька ЦРЛ» за економічно обґрунтованими тарифами на платні послуги.

 

Показниками результативності запровадження цього регуляторного акта слід вважати

 

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з положеннями даного регуляторного акта;

 

- розмір надходжень до підприємства за надані послуги;

 

- кількість наданих платних послуг.

 

 

 

9. Визначення заходів, за допомогою яких здійснюватиметься відстеження результативності дії регуляторного акта

 

 

 

Методи одержання результатів відстеження:

 

- звітність КНП «Бахмацька ЦРЛ» про планування, використання та отримання коштів за платні послуги;

 

- використання існуючої законодавчої та правової бази у сфері надання платних медичних послуг;

 

- здійснення порівняльного аналізу.

 

Відстеження результативності регуляторного акта у разі його прийняття здійснюватиметься шляхом проведення порівняльного аналізу та фінансової звітності. Базове відстеження результативності регуляторного акту буде проведено до набрання чинності рішення. Повторне відстеження здійснюватиметься через рік після набуття чинності регуляторного акту, за результатами якого можливе здійснення порівняння базового та повторного відстеження. У разі виявлення нерегульованих та проблемних питань, вони будуть усунені шляхом внесення відповідних змін.

 

 

 

Генеральний директор

 

КНП «Бахмацька ЦРЛ»                                                                                                                              С.Г.Чалий


Анонси

Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника бухгалтерського о…

Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника бухгалтерського обліку та звітності-головний бухгалтер Дмитрівської селищної ради.  Вимоги до кандидатів: осві... Далі...

11 груд. 2020, 14.54

Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу земельни…

Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу земельних відносин, комунального майна та житлово-комунального господарства Дмитрівської селищної ради. ... Далі...

11 груд. 2020, 14.52

Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти Д…

Дмитрівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу освіти Дмитрівської селищної ради.  Вимоги до кандидатів: освіта вища, за освітньо-кваліфікаційним рі... Далі...

11 груд. 2020, 14.49

Архів анонсів

Вітання

Записи відсутні!

Всі вітання

Виправлення помилок

Якщо ви знайшли помилку на сайті, будь-ласка виділіть її та натисніть сполучення клавіш, Ctrl+Enter.

Система Orphus